İstanbul Süper Amatör | 5-6 Eylül 2015 Karşılaşmaları

5-6 Eylül 2015 tarihinde İstanbul Süper Amatör Lig  takımları karşı karşıya gelecek. 5 Eyül 2015 Cumartesi günü 1. 3. 5. ve 7. takımları ve 6 Eylül 2015 Pazar günü ise 2.4.6. ve 8. takımları karşı karşıya gelecek. Toplam 8 grupta mücadele edecek takımların maç programları ise aşağıda liste halinde yayınladık.

İstanbul Süper Amatör | 5-6 Eylül 2015 Karşılaşmaları

5 Eylül 2015 Cumartesi Oynanacak Müsabakalar

1. Grup
15.00 Davutpaşa – Çubuklu (Namık Sevik)
17.00 Çeliktepe Ümit – Ortaköy (Kağıthane Bld. Seyrantepe)
17.00 Sultanbeyli – Güngörenspor (Sultanbeyli 75. Yıl)
17.00 Rami – Merkezefendi (Rami)
17.00 Erokspor – Dolayoba (Erok)

3. Grup
15.00 Ataşehir Çamoluk – Vardar (Başıbüyük)
17.00 K.Ç. Yeşilova Esnaf – Bağlarbaşı (Yeşilova Kemal Aktaş)
17.00 Nurtepe – Altıntepsi Makel (Nurtepe)
17.00 Ayazağa – Bağcılar (Ayazağa Atatürk)
17.00 Bostancı – Yücespor (Kartal Yunus)
17.00 Kurtköyspor – Özalibeyköyspor (Kurtköy)

5. Grup
17.00 Kadırga – Karabekirspor (Namık Sevik)
17.00 Hasköy – Damlaspor (Beyoğlu)
17.00 Acıbadem – Silivri Alibey (Yeni Sahra Suni)
17.00 Pendikgücü – Soğuksuspor (Kaynarca)
17.00 Gülsuyu – Bahçelievler Gümüşhane (Başıbüyük)
17.00 Avcılar Belediyesi – Kuştepe (Firuzköy)

7. Grup
17.00 Selimpaşa – Okspor (Mehmet Karasu)
17.00 Güneşli – Günyamaç (Mahmutbey)
17.00 Zeytinburnu – Mecidiyeköy (Zeytinburnu)
17.00 Esentepe Adıyaman – Kartal Bulvar (Zara Ekinli)
17.00 İstinye – Dudullu (Çayırbaşı)
17.00 Çekmeköyspor – Kesatnelik (Alemdağ)

6 Eylül 2015 Pazar Oynanacak Müsabakalar

2. Grup
15.00 Çatalca Öznakkaş – Başıbüyükspor (Çatalca)
15.00 Bakırköy – Altınova (Bakırköy 1 Nolu)
15.00 Esenler – Şile Yıldız (Bayrampaşa Bld.)
17.00 Nişantaşı – Çayırbaşı (Yusuf Tunaoğlu)
17.00 Ortaçeşme – İstanbul Kastamonu (Ortaçeşme)
17.00 Çamlıcaspor – Öz Trabzonlular (Yeni Sahra Suni)

4. Grup
15.00 Beyoğlu Yeniçarşı – Gürpınar (Beyoğlu)
15.00 Poligon Fethiye – İstanbul Bayburt (Çayırbaşı)
15.00 Taksim – Kavacık (Feriköy)
17.00 Osmaniye İstiklal – İstanbulspor Kulübü (Bakırköy 1 Nolu)
17.00 Albayrak – İstanbul Sinop (Albayrak)
17.00 Alibeyköyspor – Kartal Belediyespor (Alibeyköy)

6. Grup
17.00 Küçükçekmece – Selimiye (K. Çekmece MEtin Oktay)
17.00 Şafak 76 – Kocasinan (Mahmutbey)
17.00 Çıksalın – İstanbul Gümüşhane (Beyoğlu)
17.00 Beykoz 1908 – Modafen (Paşabahçe)
17.00 Batı Trakya – Kocamustafapaşa (Merkezefendi)
17.00 Şafakspor – Küçükköy (Rami)

8. Grup
13.00 Galata – Selvi (Beyoğlu)
17.00 Ömerli Köyü – Beylikdüzü (Hadımköy)
17.00 Yenibosna – Yeşilköy (Bahçelievler İ.Ö.İ.)
17.00 Yeniköy – Zara Ekinli (Çayırbaşı)
17.00 Feriköy – Kağıthane (Feriköy)
17.00 Topkapı – İzzettin (Mimar Sinan)