İstanbul Süper Amatör Lig 1.Hafta Hakemleri

İstanbul Süper Amatör ligde 1. Hafta maçlarını yönetecek hakemler il hakem kurulu tarafından açıklandı. Maçları yönetecek hakemler ve program aşağıdaki gibidir. İl hakem kurulu tarafından maçlarda hakem değişiklikleri olabilir.

istanbul amatör lig hakemleri (3)

05 EYLÜL 2015 CUMARTESİ OYNANACAK MÜSABAKALAR

 YÖNETECEK HAKEMLER

1.GRUP    :

17.00            EROKSPOR –  DOLAYOBA HAKAN TEZCAN

17.00            RAMİ – MERKEZEFENDİ BÜLENT SAĞIROĞLU

17.00            ÇELİKTEPE ÜMİT – ORTAKÖY M.CAN ÖZKAN

15.00            DAVUTPAŞA – ÇUBUKLU ONUR KARABAŞ

17.00            SULTANBEYLİ – GÜNGÖREN SERHAT ÜRKMEZ

3.GRUP    :

17.00             AYAZAĞA- BAĞCILAR FAHRİ VAR

17.00            K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF- BAĞLARBAŞI ABDULKADİR DÜZGÜN

17.00            NURTEPE – ALTINTEPSİ MAKEL SERDAR KARAGÖZ

17.00            BOSTANCI – YÜCESPOR MELİH ORTAKCI

15.00            ATAŞEHİR ÇAMOLUK – VARDAR SERKAN ERGÜN

17.00            KURTKÖY – ÖZALİBEYKÖY OĞUZHAN UĞURLU

5.GRUP    :

17.00            AVCILAR BLD. – KUŞTEPE SERTAÇ ŞAROĞLU

17.00            HASKÖY- DAMLASPOR M.TOLGA KANARYA

17.00            KADIRGA – KARABEKİRSPOR FATİH ÇALIŞKAN

17.00            PENDİKGÜCÜ – SOĞUKSUSPOR ONUR ÇAKIR

17.00            GÜLSUYU – BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE AYTAÇ GEÇGEL

17.00            ACIBADEM – SİLİVRİ ALİBEY ERKOÇ DOĞAN

7.GRUP    :

17.00             SELİMPAŞA- OKSPOR SERDAR AKKOÇOĞLU

17.00            GÜNEŞLİ – GÜNYAMAÇ MERT GÜZENGE

17.00            İSTİNYE – DUDULLU MUZAFFER ÖNDER

17.00            ESENTEPE ADIYAMAN – K.BULVAR TAYFUN YURDAKUL

17.00            ZEYTİNBURNU – MECİDİYEKÖY GÖKMEN DAĞ

17.00            ÇEKMEKÖY – KESTANELİK CAN CENGİZ

06 EYLÜL 2015 PAZAR GÜNÜ OYNANACAK MÜSABAKALAR

2.GRUP    :

15.00            ÇATALCA ÖZNAKKAŞ – BAŞIBÜYÜK A.BUĞRA TAŞKINSOY

17.00            NİŞANTAŞI – ÇAYIRBAŞI YALÇIN TAŞKINFURAT

15.00            BAKIRKÖY – ALTINOVA SİNAN ERTİNGÜ

15.00            ESENLER – ŞİLE YILDIZ AYDOĞAN KAŞ

17.00            ORTAÇEŞME – İST.KASTAMONU ERDEM BAYIK

17.00            ÇAMLICA – ÖZ TRABZONLULAR CAN CENGİZ   

4.GRUP    :

17.00            ALBAYRAK – İSTANBUL SİNOP MURAT YAROĞLU

17.00            ALİBEYKÖY – İSTANBUL KARTAL BLD. CİHAN ATAŞ

17.00            OSMANİYE İSTİKLAL – İSTANBULSPOR KULUBÜ SEYFETTİN ÜNAL

15.00            BEYOĞLUYENİÇARŞI – GÜRPINAR BARIŞ ESA

15.00            TAKSİM – KAVACIK GÖKHAN ESEN

15.00            POLİGON  FETHİYE- İST.BAYBURT CEM BORATAY ALA

6.GRUP    :

17.00            ŞAFAK 76 – KOCASİNAN SEZER POLAT

17.00            ÇIKSALIN – İSTANBUL GÜMÜŞHANE  TOLGA AKBABA

17.00            ŞAFAK – KÜÇÜKKÖY ÖZER BEKTAŞ

17.00            KÜÇÜKKÖY – SELİMİYE ERHAN SARGIN

17.00            BATI TRAKYA – KOCAMUSTAFAPAŞA FEVZİ ERDEM AKBAŞ

17.00            BEYKOZ 1908 – MODAFEN GÖKMEN OLGAÇ

8.GRUP    :

17.00            ÖMERLİKÖYÜ- İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ İLKER YASİN AVCI

17.00            YENİBOSNA – YEŞİLKÖY SEZER YALÇIN

13.00            GALATA – SELVİSPOR RECEP BUĞRA ÇETİN

17.00            TOPKAPI – İZETTİN ERDOĞAN ÖZKAYA

17.00            FERİKÖY – KAĞITHANE MERT BÜYÜKGİRAY

17.00            YENİKÖY – ZARA EKİNLİ VOLKAN BAYARSLAN

 

istanbul amatör lig hakemleri (4) istanbul amatör lig hakemleri (3) istanbul amatör lig hakemleri (2) istanbul amatör lig hakemleri (1)