İstanbul Süper Amatör Lig Maçları | 03-04 Ekim 2015

03-04 Ekim  2015 tarihlerinde İstanbul Süper Amatör liglerinde oynanacak maçların programı aşağıdaki şekilde. İşte İstanbul Süper Amatör Lig Maçları | 03-04 Ekim 2015

03 EKİM 2015 CUMARTESİ GÜNÜ OYNANACAK MÜSABAKALAR

1.GRUP    :

15.30            ORTAKÖY – DOLAYOBA  (Beşiktaş Çilekli)

15.00            EROKSPOR-GAZİ MAH.   (Erokspor Tesisleri)

13.00            ÇELİKTEPE ÜMİT-MERKEZEFENDİ (K.hane Seyrantepe)

15.00            PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ-GÜNGÖREN (Yıldıztabya)

15.00            SULTANBEYLİ- RAMİ (Sultanbeyli 75.Yıl)

3.GRUP    :

15.00            AYAZAĞA – ALTINTEPSİ MAKEL  (Ayazağa)

15.00            BAĞCILAR-ÖZALİBEYKÖY   (Bağcılar Mahmutbey)

15.00           ESENYURT İNCİRTEPE-VARDAR  ( Esenyurt Bld.)

15.00            K.Ç YEŞİLOVA ESNAF- YÜCESPOR (Yeşilova Kemal Aktaş)

15.00            ATAŞEHİR ÇAMOLUK- NURTEPE (Maltepe Başıbüyük)

15.00            KURTKÖY- BOSTANCI (Pendik Kurtköy )

5.GRUP    :

15.00            HASKÖY  – KUŞTEPE (Beyoğlu)

15.00            KADIRGA- ACIBADEM (Namık sevik )

13.00            B YEŞİLPINAR – SOĞUKSUSPOR  (Yıldıztabya)

15.00            DAMLASPOR- KARABEKİR (Z.Burnu Hasan Doğan )

15.00            PENDİKGÜCÜ –AVCILAR BLD. (Kaynarca)

13.00            GÜLSUYU –SİLİVRİ ALİBEY (Maltepe Başıbüyük) 

7.GRUP    :

15.00            A.PARSELLER – K.BULVAR (Alibeyköy)

15.00            MECİDİYEKÖY- DUDULLU (K.hane Seyrantepe)

15.00            İSTİNYE-GÜNEŞLİ   (Sarıyer Çayırbaşı)

15.00            ES.ADIYAMAN-SELİMPAŞA (Zara Ekinli)

15.00            ZEYTİNBURNU – OKSPOR (Zeytinburnu)

15.00            ÇEKMEKÖY- GÜNYAMAÇ  (Alemdağ  )

04 EKİM 2015 PAZAR OYNANACAK MÜSABAKALAR

2.GRUP    :

11.30            NİŞANTAŞI- ÖZ TRABZONLULAR (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)

15.00            BAKIRKÖY- ÇAMLICA (Bakırköy 1.nolu)

15.00            ÇELİKTEPE- ALTINOVA K.Hane Hasbahçe)

13.00            ÇAYIRBAŞI- İST.KASTAMONU (Sarıyer Çayırbaşı)

15.00            ORTAÇEŞME-ÇATALCA ÖZNAKKAŞ (Ortaçeşme)

4.GRUP    :

15.00            GÜRPINAR – İSTANBUL SİNOP (Gürpınar)

15.00            ALBAYRAK- TAKSİM  (Albayrak Çim)

15.00            ALİBEYKÖY KAVACIK (Alibeyköy)

13.00            OSMANİYE İSTİKLAL- POLİGON FETHİYE (Bakırköy 1.nolu)

15.00             B. YENİÇARŞI- İST.BAYBURT (Beyoğlu)

15.00             IRMAKSPOR- İSTANBULSPOR KULUBÜ (Merkezefendi)

6.GRUP    :

15.00             ŞAFAKSPOR- KÜÇÜKÇEKMECE  (Rami)

15.00            KOCASİNAN- KÜÇÜKKÖY    (Kocasinan)

13.00            B.TRAKYA- SELİMİYE (Merkezefendi)

15.00            KAYNARCA- MODAFEN (Kaynarca)

15.00            BEYKOZ 1908-ÇIKSALIN (Paşabahçe)

8.GRUP    :

15.00            ÖMERLİ KÖYÜ-GALATA   (Hadımköy)

15.00             YENİBOSNA- SELVİSPOR (B.evler İl Özel İdare)

15.00             FERİKÖY- İZZETTİN (Feriköy)

15.00             KAĞITHANE- İSTANBUL  BEYLİKDÜZÜ (K.hane Hasbahçe)

15.00            YENİKÖY- TOPKAPI (Sarıyer Çayırbaşı)

15.00             ZARA EKİNLİ- YEŞİLKÖY (Zara Ekinli)