İstanbul Süper Amatör Lig Maçları | 19-20 Eylül 2015

19-20 Eylül 2015 tarihinde İstanbul Süper Amatör Lig  takımları karşı karşıya gelecek. 19 Eyül 2015 Cumartesi günü 1. 3. 5. ve 7. takımları ve 20 Eylül 2015 Pazar günü ise 2.4.6. ve 8. takımları karşı karşıya gelecek. Toplam 8 grupta mücadele edecek takımların maç programları ise aşağıda liste halinde yayınladık.

19 EYLÜL 2015 CUMARTESİ

1.GRUP

16.30   EROKSPOR-MERKEZEFENDİ (Erok Tesisleri)

16.00   RAMİ- GAZİ MAHALLESİ ( Rami)

16.00   ÇELİKTEPE ÜMİT- DOLAYOBA  (Kağıthane Seyrantepe)

16.00   DAVUTPAŞA- GÜNGÖREN (Namıksevik)

14.00   PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ- ÇUBUKLU  (Yıldıztabya)

3.GRUP

16.00   AYAZAĞA- ÖZALİBEYKÖY       (Ayazağa Atatürk)

16.00   ESENYURT İNCİRTEPE- BAĞLARBAŞI (Esenyurt Bld.)

16.00   K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF- VARDAR  (Yeşilova Kemal Aktaş)

16.00   NURTEPE- BOSTANCI (Kağıthane Nurtepe)

14.00   ATAŞEHİR ÇAMOLUK- YÜCESPOR (Maltepe Başıbüyük)

16.00   KURTKÖY- ALTINTEPSİ MAKEL (Pendik Kurtköy)

5.GRUP

16.00   AVCILAR BLD.- ACIBADEM    (Avcılar-Frizköy)

16.00   HASKÖY- KARABEKİR             (Beyoğlu)

14.00   KADIRGA-KUŞTEPE                 (Namık Sevik)

16.00   YEŞİLPINAR- B.EVLER GÜMÜŞHANE  ( Yıldıztabya)

16.00   PENDİKGÜCÜ- S.ALİBEY                     (Kaynarca)

16.00   GÜLSUYU- SOĞUKSU              (Maltepe Başıbüyük)

7.GRUP

16.00   SELİMPAŞA-GÜNEŞLİ  (SelimPaşa Mehmet Karasu)

16.00   A.PARSELLER- KESTANELİK    ( Alibeyköy)

16.00   İSTİNYE- OKSPOR                   (Sarıyer  Çayırbaşı)

16.00   ESENTEPE ADIYAMAN- GÜNYAMAÇ ( ZaraEkinli

16.00   ZEYTİNBURNU- DUDULLU (Zeytinburnu)

16.00   ÇEKMEKÖY- K.BULVAR (Alemdağ)

20 EYLÜL 2015 PAZAR

2.GRUP

16.00   ESENLER- ALTINOVA (Albayrak Suni Çim)

16.00   NİŞANTAŞI- İST. KASTAMONU (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)

16.00   ÇELİKTEPE-ŞİLE YILDIZ (Kağıthane Seyrantepe)

16.00   ÇAMLICA- ÇATALCA ÖZNAKKAŞ (Alemdağ)

16.00   ORTAÇEŞME- ÖZ TRABZONLULAR (Ortaçeşme)

4.GRUP

16.00   ALBAYRAK-İST.BAYBURT (Albayrak Çim)

16.00   ALİBEYKÖY- İSTANBUL SK  (Alibeyköy)

16.00   OSMANİYE İSTİKLAL- KAVACIK    (Bakırköy 1 nolu)

16.00   BEYOĞLU YENİÇARŞI- İST.SİNOP (Beyoğlu)

16.00   IRMAKSPOR-İST. KARTAL BLD.    (Merkezefendi)

16.00   POLİGON FETHİYE- TAKSİM   (Sarıyer Çayırbaşı)

6.GRUP

16.00   ŞAFAK 76- KÜÇÜKKÖY (Bağcılar Mahmutbey)

12.00   ÇIKSALIN- KÜÇÜKÇEKMECE   (Beyoğlu)

16.00   ŞAFAK-İSTANBUL GÜMÜŞHANE  (Eyüp Rami)

14.00   BATI TRAKYA- MODAFEN (Merkezefendi)

16.00   KAYNARCA- KOCAMUSTAFAPAŞA (Kaynarca)

11.30   BEYKOZ 1908- SELİMİYE  (Paşabahçe)

8.GRUP

11.30   ÖMERLİ- İZETTİN (Hadımköy)

16.00   YENİBOSNA-ZARA EKİNLİ (B.evler İl Özel İdare)

14.00   GALATA- TOPKAPI (Beyoğlu)

16.00   FERİKÖY- İST. BEYLİKDÜZÜ (Feriköy)

16.00   KAĞITHANE-YEŞİLKÖY  (Kağıthane Hasbahçe)

14.00   YENİKÖY-SELVİSPOR (Sarıyer Çayırbaşı)