İstanbul Süper Amatör Lig Maçları | 26-27 Eylül 2015

26-27 Eylül 2015 tarihlerinde İstanbul Süper Amatör liglerinde oynanacak maçların programı aşağıdaki şekilde. İşte İstanbul Süper Amatör Lig Maçları | 26-27 Eylül 2015

26 EYLÜL 2015 CUMARTESİ GÜNÜ OYNANACAK MÜSABAKALAR

2.GRUP    :

15.00            ÇATALCA ÖZNAKKAŞ – BAKIRKÖY ( Çatalca )

13.00            ALTINOVA-NİŞANTAŞI (Bakırköy Bld. 1 nolu saha )

15.00            ÖZ TRABZONLULAR- ESENLER   (Merkezefendi)

15.00            İST.KASTAMONU- ÇELİKTEPE    (Vefa)

15.00            ŞİLE YILDIZ- ÇAYIRBAŞI    (Şile)

4.GRUP    :

15.00            TAKSİM – O.İSTİKLAL (Ferikköy)

15.00            İSTANBULSPOR KULUBÜ –B. YENİÇARŞI       (K.Çek Kemal Aktaş )

13.00            İST.BAYBURT- ALİBEYKÖY – (K.Hane Mehdi Sancak)

13.00            İSTANBUL SİNOP- IRMAKSPOR (K.Çek. Metin Oktay )

15.00            İST. KARTAL BULVAR–GÜRPINAR (Bulvar Mimar Kubilay Köse)

15.00            KAVACIK-ALBAYRAK (Ortaçeşme)

6.GRUP    :

15.00                        İSTANBUL GÜMÜŞHANE – B.TRAKYA ( K.Hane Mehdi Sancak)

15.00            KÜÇÜKÇEKMECE-BEYKOZ 1908 (K.Çek. Metin Oktay )

15.00            KÜÇÜKKÖY- KAYNARCA ( Küçükköy)

15.00            KOCAMUSTAFAPAŞA – KOCASİNAN (Namık Sevik)

14.00            MODAFEN- ŞAFAK 76 (Alemdağ )

15.00            SELİMİYE-ŞAFAKSPOR  (Selimiye)

8.GRUP    :

15.00            İSTANBUL  BEYLİKDÜZÜ-YENİBOSNA  ( Beylikdüzü )

15.00            İZZETTİN-YENİKÖY  (İzzettin)

15.00            YEŞİLKÖY-GALATA             (Bakırköy Bld.1.nolu)

15.00            TOPKAPI – ÖMERLİ  (Fatih Mimarsinan  )

15.00            ZARA EKİNLİ – KAĞITHANE ( Zara Ekinli)

15.00            SELVİSPOR- FERİKÖY ( Z.Burnu Hasn Doğan)

 

27 EYLÜL 2015 PAZAR OYNANACAK MÜSABAKALAR

1.GRUP    :

13.00            GÜNGÖREN –  ÇELİKTEPE ÜMİT (Bakırköy 1 nolu saha)

15.00            GAZİ MAH. – SULTANBEYLİ (Gazi Mah.)

15.00            DOLAYOBA–PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ (Dolayoba)

13.00            ÇUBUKLU- ORTAKÖY (Paşabahçe)

15.00            MERKEZEFENDİ- DAVUTPAŞA (Namıksevik)

3.GRUP    :

15.00            ÖZALİBEYKÖY – ESENYURT İNCİRTEPE (Alibeyköy)

15.00            YÜCESPOR –KURTKÖY (Bakırköy 1 nolu saha)

15.00            ALTINTEPSİ MAKEL-K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF ( Bayrampaşa Bld.)

15.00            VARDAR- AYAZAĞA  (Namık Sevik)

15.00            BOSTANCI-ATAŞEHİR ÇAMOLUK (Kartal Yunus)

15.00            BAĞLARBAŞI –BAĞCILAR            (Yenisahra Suni Çim )

5.GRUP    :

15.00            SİLİVRİ ALİBEY – KADIRGA (Silivri)

15.00            KUŞTEPE- GÜLSUYU (Kağıthane Nurtepe )

15.00            BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE –DAMLA (Kocasinan)

15.00            KARABEKİR – YEŞİLPINAR (Çakmak )

15.00            SOĞUKSUSPOR –HASKÖY (Paşabahçe)

13.00            ACIBADEM – PENDİKGÜCÜ (Yeni Sahra Suni Çim)

7.GRUP    :

15.00            KESTANELİK- MECİDİYEKÖY (İzzettin)

15.00            GÜNEŞLİ – ESENTEPE ADIYAMAN (Bağcılar Mahmutbey)

15.00            OKSPOR- ÇEKMEKÖYSPOR (Beyoğlu)

15.00            GÜNYAMAÇ– İSTİNYE (Seyrantepe)

15.00            KARTAL BULVAR-ZEYTİNBURNU  (Bulvar MimaKubilay Köse )

15.00            DUDULLU –A.PARSELLER           (Dudullu )