İstanbul Süper Amatör Ligi 03-04 Eylül 2015 Hakemleri

İstanbul İl Hakem kurulu 03-04 Ekim  2015 tarihlerinde İstanbul Süper Amatör liglerinde 5. Haftada oynanacak olan maçların yönetecek hakemleri açıkladı. Maçları yönetecek hakemler ve program  aşağıdaki gibidir. İl Hakem Kurulu tarafından hakem değişikliği olabilir.

03 EKİM 2015 CUMARTESİ GÜNÜ OYNANACAK MÜSABAKALAR

1.GRUP    :

15.30            ORTAKÖY – DOLAYOBA                           Hakem: Hakan Kanburoğlu

15.00            EROKSPOR-GAZİ MAH.                            Hakem: Cihan Ataş

13.00            ÇELİKTEPE ÜMİT-MERKEZEFENDİ      Hakem:  Ali Sarısoy          

15.00            PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ-GÜNGÖREN         Hakem: Sertan Deniz

15.00            SULTANBEYLİ- RAMİ                                Hakem: Cihangir Özbek

3.GRUP    :

15.00            AYAZAĞA – ALTINTEPSİ MAKEL            Hakem: Tanju Mollaoğlu

15.00            BAĞCILAR-ÖZALİBEYKÖY                         Hakem: İbrahim Halil İleri

15.00          ESENYURT İNCİRTEPE-VARDAR              Hakem: Caner Erbil

15.00            K.Ç YEŞİLOVA ESNAF- YÜCESPOR          Hakem: Mehmet Murat Kurt

15.00            ATAŞEHİR ÇAMOLUK- NURTEPE            Hakem: Melih Ortakçı

15.00            KURTKÖY- BOSTANCI                                 Hakem: Atakan Kozik

5.GRUP    :

15.00            HASKÖY  – KUŞTEPE                                 Hakem:  İlker Yasin Avcı

15.00            KADIRGA- ACIBADEM                              Hakem: Serhat Korkmaz

13.00            YEŞİLPINAR – SOĞUKSUSPOR             Hakem: Anıl Ergin

15.00            DAMLASPOR- KARABEKİR                    Hakem: Mahmut Hasan Küçük

15.00            PENDİKGÜCÜ –AVCILAR BLD.               Hakem: Oğuzhan Uğurlu

13.00            GÜLSUYU –SİLİVRİ ALİBEY                     Hakem: Yusuf Bozdoğan

7.GRUP    :

15.00            A.PARSELLER – K.BULVAR          Hakem: Yalçın Taşkın Furat

15.00            MECİDİYEKÖY- DUDULLU           Hakem: Recep Buğra Çetin

15.00            İSTİNYE-GÜNEŞLİ                          Hakem: Furkan Nurçin

15.00            ES.ADIYAMAN-SELİMPAŞA        Hakem: Kemal Mavi

15.00            ZEYTİNBURNU – OKSPOR           Hakem: Aytaç Geçgel

15.00            ÇEKMEKÖY- GÜNYAMAÇ            Hakem: Çağrı Kaya

04 EKİM 2015 PAZAR OYNANACAK MÜSABAKALAR

2.GRUP    :

11.30            NİŞANTAŞI- ÖZ TRABZONLULAR          Hakem: Erhan Sargın

15.00            BAKIRKÖY- ÇAMLICA                               Hakem: Sezer Polat

15.00            ÇELİKTEPE- ALTINOVA                            Hakem: Muhammed Dirice

13.00               ÇAYIRBAŞI- İST.KASTAMONU             Hakem: Metehan Köprülü

15.00               ORTAÇEŞME-ÇATALCA ÖZNAKKAŞ   Hakem:Kenan Barış Soysal

4.GRUP    :

15.00            GÜRPINAR – İSTANBUL SİNOP              Hakem: İsa Koçman

15.00            ALBAYRAK- TAKSİM                                 Hakem: Oğuz Kaan Işık

15.00            ALİBEYKÖY KAVACIK                               Hakem: Sertaç Şaroğlu

13.00            OSMANİYE İSTİKLAL- POLİGON FETHİYE  Hakem:  M.Lütfi Çini

15.00             B. YENİÇARŞI- İST.BAYBURT                  Hakem: Onursal Gökal

15.00             IRMAKSPOR- İSTANBULSPOR KULUBÜHakem:A.Mahmut Gülebatmaz

6.GRUP    :

15.00            ŞAFAKSPOR- KÜÇÜKÇEKMECE            Hakem: Volkan Aktan

15.00            KOCASİNAN- KÜÇÜKKÖY                       Hakem: Cem Boratay Ala

13.00            B.TRAKYA- SELİMİYE                               Hakem: İsah Demircan

15.00            KAYNARCA- MODAFEN                           Hakem: Burak Kalkandelen

15.00            BEYKOZ 1908-ÇIKSALIN                          Hakem: Selim Özen

8.GRUP    :

15.00            ÖMERLİ KÖYÜ-GALATA                           Hakem:  Veysel Karatapan

15.00               YENİBOSNA- SELVİSPOR  Hakem: Erdem Bayık

15.00               FERİKÖY- İZZETTİN   Hakem: Erkoç Doğan

15.00               KAĞITHANE- İSTANBUL  BEYLİKDÜZÜ          Hakem: Özer Bektaş

15.00               YENİKÖY- TOPKAPI                                            Hakem: Sinan Ertinğü

15.00               ZARA EKİNLİ- YEŞİLKÖY                                  Hakem: Serdar Karagöz