İstanbul Süper Amatör Ligi 19-20 Eylül 2015 Hakemleri

İstanbul İl Hakem Kurulu,  Süper Amatör ligde 3. Hafta maçlarını yönetecek hakemleri açıkladı. Maçları yönetecek hakemler ve program aşağıdaki gibidir. İl Hakem kurulu tarafından maçlarda hakem değişikliği olabilir.

 

19 EYLÜL 2015 CUMARTESİ

1.GRUP

16.30   EROKSPOR-MERKEZEFENDİ GÖKMEN DAĞ

16.00   RAMİ- GAZİ MAHALLESİ EMRE MALOK

16.00   ÇELİKTEPE ÜMİT- DOLAYOBA SERTAN DENİZ

16.00   DAVUTPAŞA- GÜNGÖREN ERDEM BAYIK

14.00   PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ- ÇUBUKLU YUNUS TAŞKIN

3.GRUP

16.00   AYAZAĞA- ÖZALİBEYKÖY ÖZER BEKTAŞ

16.00   ESENYURT İNCİRTEPE- BAĞLARBAŞI KEMAL MAVİ

16.00   K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF- VARDAR SERKAN KARACA

16.00   NURTEPE- BOSTANCI BÜLENT SAĞIROĞLU

14.00   ATAŞEHİR ÇAMOLUK- YÜCESPOR TOLGA AHMET KALYCI

16.00   KURTKÖY- ALTINTEPSİ MAKEL ONUR HAKAN DOĞAN

5.GRUP

16.00   AVCILAR BLD.- ACIBADEM BERAY ERDEMİR

16.00   HASKÖY- KARABEKİR ARDIL İLGİN

14.00   KADIRGA-KUŞTEPE BURAK KAPLAN

16.00   YEŞİLPINAR- B.EVLER GÜMÜŞHANE  OKTAY KOÇAK

16.00   PENDİKGÜCÜ- S.ALİBEY  KUBİLAY KARTAL

16.00   GÜLSUYU- SOĞUKSU ALİ CAN ÖZIŞIK

7.GRUP

16.00   SELİMPAŞA-GÜNEŞLİ CEM DOĞUHAN GİZEP

16.00   A.PARSELLER- KESTANELİK MAHMUT HASAN KÜÇÜK

16.00   İSTİNYE- OKSPOR ALİ SARISOY

16.00   ESENTEPE ADIYAMAN- GÜNYAMAÇ İSA KOÇMAN

16.00   ZEYTİNBURNU- DUDULLU  BURAK TAŞKINSOY

16.00   ÇEKMEKÖY- K.BULVAR  İSMAİL ŞEN

20 EYLÜL 2015 PAZAR

2.GRUP

16.00   ESENLER- ALTINOVA CÜNEYT YILDIZ

16.00   NİŞANTAŞI- İST. KASTAMONU VOLKAN AKTAN

16.00   ÇELİKTEPE-ŞİLE YILDIZ YUNUS SERHAT BIÇAKCI

16.00   ÇAMLICA- ÇATALCA ÖZNAKKAŞ MUHAMMED ENES ÖZEL

16.00   ORTAÇEŞME- ÖZ TRABZONLULAR KAMİL KARAYTU

4.GRUP

16.00   ALBAYRAK-İST.BAYBURT HAKAN KARABURUNOĞLU

16.00   ALİBEYKÖY- İSTANBUL SK MERT ÜZENGE

16.00   OSMANİYE İSTİKLAL- KAVACIK KADİR CENGİZ

16.00   BEYOĞLU YENİÇARŞI- İST.SİNOP  GÖKSEL GÖKTÜRK

16.00   IRMAKSPOR-İST. KARTAL BLD. MURAT TORAMAN

16.00   POLİGON FETHİYE- TAKSİM   OĞUZHAN ÇAKIR

6.GRUP

16.00   ŞAFAK 76- KÜÇÜKKÖY   TURGAY GÜZEL

12.00   ÇIKSALIN- KÜÇÜKÇEKMECE  BARIŞ ESA

16.00   ŞAFAK-İSTANBUL GÜMÜŞHANE  BAHADIR YILMAZ

14.00   BATI TRAKYA- MODAFEN  MURAT YAROĞLU

16.00   KAYNARCA- KOCAMUSTAFAPAŞA SÜLEYMAN YAVAŞOĞLU

11.30   BEYKOZ 1908- SELİMİYE SEDAT ETİK

8.GRUP

11.30   ÖMERLİ- İZETTİN YALÇIN TAŞKIN FURAT

16.00   YENİBOSNA-ZARA EKİNLİ  MURAT MADAN

14.00   GALATA- TOPKAPI İSMAİL AKBULUT

16.00   FERİKÖY- İST. BEYLİKDÜZÜ OZAN BİLEYİCİ

16.00   KAĞITHANE-YEŞİLKÖY RECEP BUĞRA ÇETİN

14.00   YENİKÖY-SELVİSPOR SERDAR SELVİ