İstanbul Süper Amatör Ligi 26-27 Eylül 2015 Hakemleri

İstanbul İl Hakem  Kurulu 26-27 Eylül 2015 (Bayramın 3. ve 4. Günü)tarihlerinde İstanbul Süper Amatör liglerinde oynanacak 4. hafta maçlarını yönetecek hakemleri açıkladı. Maçları yönetecek hakemler ve program aşağıdaki gibidir. İl Hakem Kurulu tarafından hakem değişikliği olabilir.

 

26 EYLÜL 2015 CUMARTESİ GÜNÜ OYNANACAK MÜSABAKALAR

2.GRUP    :

15.00            ÇATALCA ÖZNAKKAŞ – BAKIRKÖY HAKEM:OĞUZ KAAN IŞIK

13.00            ALTINOVA-NİŞANTAŞI HAKEM:ÇAĞRI KAYA

15.00            ÖZ TRABZONLULAR- ESENLER HAKEM:TOLGA AKBABA

15.00            İST.KASTAMONU- ÇELİKTEPE HAKEM:BARIŞ ESA

15.00            ŞİLE YILDIZ- ÇAYIRBAŞI HAKEM:ALİCAN ÖZIŞIK

4.GRUP    :

15.00            TAKSİM – O.İSTİKLAL HAKEM:VOLKAN KARATAŞ

15.00            İSTANBULSPOR KULUBÜ –B. YENİÇARŞI HAKEM:RIDVAN KARADAYI

13.00            İST.BAYBURT- ALİBEYKÖY HAKEM:SİNAN ERTİNGÜ

13.00            İSTANBUL SİNOP- IRMAKSPOR HAKEM:CANER ERBİL

15.00            İST. KARTAL BULVAR–GÜRPINAR HAKEM:SERKAN ERGÜN

15.00            KAVACIK-ALBAYRAK HAKEM:İSMAİL ŞEN

6.GRUP    :

15.00            İSTANBUL GÜMÜŞHANE – B.TRAKYA HAKEM:A.BUĞRA TAŞKINSOY

15.00            KÜÇÜKÇEKMECE-BEYKOZ 1908  HAKEM:ERKOÇ DOĞAN         

15.00            KÜÇÜKKÖY- KAYNARCA  HAKEM:OKAN AKIN       

15.00            KOCAMUSTAFAPAŞA – KOCASİNAN  HAKEM:SERHAT KORKMAZ

14.00           MODAFEN- ŞAFAK 76 HAKEM:MUSTAFA BEKAR

15.00            SELİMİYE-ŞAFAKSPOR HAKEM:YAĞIZ GÖNÜLTAŞ

8.GRUP    :

15.00            İSTANBUL  BEYLİKDÜZÜ-YENİBOSNA  HAKEM:HAKAN KARABURUNOĞLU

15.00            İZZETTİN-YENİKÖY HAKEM:İLKER YASİN AVCI

15.00            YEŞİLKÖY-GALATA            HAKEM:CÜNEYT YILDIZ

15.00            TOPKAPI – ÖMERLİ HAKEM:BAHADIR YILMAZ

15.00            ZARA EKİNLİ – KAĞITHANE HAKEM:GÖKALP KURT                     

15.00            SELVİSPOR- FERİKÖY HAKEM:AYKUT SERGİN

 

27 EYLÜL 2015 PAZAR OYNANACAK MÜSABAKALAR

1.GRUP    :

13.00            GÜNGÖREN –  ÇELİKTEPE ÜMİT            HAKEM:KUBİLAY KARTAL

15.00            GAZİ MAH. – SULTANBEYLİ HAKEM:YALÇIN TAŞKINFURAT

15.00            DOLAYOBA–PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ HAKEM:MUSTAFA CAN ESEN

13.00            ÇUBUKLU- ORTAKÖY HAKEM:ARDIL İLGİN

15.00            MERKEZEFENDİ- DAVUTPAŞA   HAKEM:HAKAN TEZCAN 3.GRUP  :

15.00            ÖZALİBEYKÖY – ESENYURT İNCİRTEPE HAKEM:MUSTAFA TOLGA KANARYA

15.00           YÜCESPOR –KURTKÖY HAKEM:MURAT MADAN

15.00            ALTINTEPSİ MAKEL-K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF HAKEM:M.ENES ÖZEL

15.00            VARDAR- AYAZAĞA HAKEM:MUSTAFA SALİH EROL

15.00            BOSTANCI-ATAŞEHİR ÇAMOLUK HAKEM:MUHAMMET DİRİCE

15.00            BAĞLARBAŞI –BAĞCILAR            HAKEM:SELAMET YILMAZ

5.GRUP    :

15.00            SİLİVRİ ALİBEY – KADIRGA  HAKEM:KEMAL KÜÇÜKUYSAL         

15.00            KUŞTEPE- GÜLSUYU HAKEM:ABDULKADİR DÜZGÜN         

15.00            BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE –DAMLA HAKEM:SERKAN KARACA

15.00            KARABEKİR – YEŞİLPINAR HAKEM:GÖKSEL GÖKTÜRK

15.00            SOĞUKSUSPOR –HASKÖY HAKEM:SERCAN YILMAZ

13.00            ACIBADEM – PENDİKGÜCÜ HAKEM:MAHMUT HASAN KÜÇÜK

7.GRUP    :

15.00            KESTANELİK- MECİDİYEKÖY HAKEM:TANJU MOLLAOĞLU

15.00            GÜNEŞLİ – ESENTEPE ADIYAMAN HAKEM:MURAT TORAMAN

15.00            OKSPOR- ÇEKMEKÖYSPOR HAKEM:SAMET TÜKENMEZ

15.00            GÜNYAMAÇ– İSTİNYE HAKEM:BURAK HÜMMET         

15.00            KARTAL BULVAR-ZEYTİNBURNU  HAKEM:SEDAT BAYRAK

15.00            DUDULLU –A.PARSELLER           HAKEM:ATAKAN KOZİK