İstanbul Süper Amatör Ligi Grupları ve Takımları

Bu yazımızda İstanbul Süper Amatör Ligi (SAL Ligi) Grupları ve Takımları listesini yayınlıyoruz. Önceki günlerde kura çekimi yapılan Süper Amatör Liginde 5-6 Eylül 2015’te oynanacak ilk hafta karşılaşmalarının programıve  ve karşılamşa yapacak takımların listesiniz buradan kontrol edebilirsiniz. TIKLA

2015-2016 Yılı İstanbul Süper Amatör Ligi (SAL)’da Toplam 8 Gurup ve 103 takım bulunuyor. İlk 7 Gurup 13’er takımdan son grup olan 8. Grup ise 12 takından oluşuyor.

İstanbul Süper Amatör Ligi Grupları ve Takımları

1. GRUP
1-PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ
2-ORTAKÖY
3-ÇUBUKLU
4-DOLAYOBA
5-GÜNGÖREN
6-MERKEZEFENDİ
7-SARIYER YENİ MAHALLE
8-GAZİ MAHALLESİ
9-RAMİ
10-SULTANBEYLİ
11-EROKSPOR
12-DAVUTPAŞA
13-ÇELİKTEPE ÜMİT

  2. GRUP
1-ÇELİKTEPESPOR
2-ÇAYIRBAŞI
3-ŞİLE YILDIZ
4-İSTANBUL KASTAMONU
5-ALTINOVA
6-ÖZ TRABZONLULAR
7-BAŞIBÜYÜK
8-ÇATALCA ÖZNAKKAŞ
9-ÇAMLICA
10-BAKIRKÖY
11-ORTAÇEŞME
12-ESENLER
13-NİŞANTAŞI

  3. GRUP
1-ESENYURT İNCİRTEPE
2-BAĞCILAR
3-BAĞLARBAŞI
4-ÖZ ALİBEYKÖY
5-VARDAR
6-ALTINTEPSİ MAKEL AŞ.
7-YÜCESPOR
8-BOSTANCI
9-NURTEPE
10-ATAŞEHİR ÇAMOLUK
11-KURTKÖY
12-YEŞİLOVA ESNAF
13-AYAZAĞA
  4. GRUP
1-IRMAKSPOR
2-GÜRPINAR
3-İSTANBUL KARTAL BELEDİYE
4-İSTANBUL SİNOP
5-İSTANBULSPOR KULÜBÜ
6-İSTANBUL BAYBURT
7-KAVACIK
8-TAKSİM
9-POLİGON FETHİYE
10-OSMANİYE İSTİKLAL
11-ALBAYRAK
12-ALİBEYKÖY
13-BEYOĞLU YENİÇARŞI

  5. GRUP
1-YEŞİLPINAR
2-DAMLASPOR
3-BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE
4-ÜMRANİYE KARABEKİR
5-SOĞUKSU
6-KUŞTEPE
7-SİLİVRİ ALİBEY
8-ACIBADEM
9-AVCILAR BELEDİYE
10-PENDİKGÜCÜ
11-KADIRGA
12-GÜLSUYU
13-HASKÖY

  6. GRUP
1-KAYNARCA
2-KOCASİNAN
3-KOCAMUSTAFAPAŞA
4-KÜÇÜKKÖY
5-MODAFEN
6-İSTANBUL GÜMÜŞHANE
7-SELİMİYE
8-KÜÇÜKÇEKMECE
9-ÇIKSALIN
10-BEYKOZ 1908
11-ŞAFAKSPOR
12-BATI TRAKYA
13-ŞAFAK 76

  7. GRUP
1-ALİBEYKÖY PARSELLER
2-MECİDİYEKÖY
3-KESTANELİK
4-DUDULLU
5-KARTAL BULVAR
6-OKSPOR
7-GÜNYAMAÇ
8-GÜNEŞLİ
9-SELİMPAŞA
10-SULTANGAZİ ESENTEPE
11-İSTİNYE
12-ÇEKMEKÖY
13-ZEYTİNBURNUSPOR

  8. GRUP
1-İZZETTİN
2-TOPKAPI
3-GALATA
4-ÖMERLİ KÖYÜ
5-YENİKÖY
6-FERİKÖY
7-YENİBOSNA
8-KAĞITHANE
9-ZARA EKİNLİ
10-İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
11-SELVİSPOR
12-YEŞİLKÖY